امروز چهارشنبه, 30 خرداد 1397 - Wed 06 20 2018

https://telegram.me/emamemobin

منو

تفسیر و علوم قرآنی

همایشی غریبانه برای محرومین شرق اصفهان

شام دوشنبه مورخ 93/12/18 همایشی با عنوان گلریزان جهت جمع آوری کمک برای تهیه سبد غذایی شب عید محرومین شرق اصفهان در محل سالن همایش های شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان تدارک دیده شد. طبق دعوتی که از خیرین به عمل آمده بود حدود 150 نفر برای این همایش دعوت شدند تا شاید با کمک های این عزیزان بتوان با اعطای یک سبد غذایی ناچیز دل برخی محرومین را در شب های پایانی سال شاد کرد، اما متأسفانه از جمع مدعوین که مسئولین ارشد استان هم جزء آن ها بودند تنها حدود 40 نفر در این همایش شرکت کردند. در این همایش پس از تلاوت آیات کلام الله مجید، سردار مدیدیان به حاضرین خیر مقدم گفت. پس از آن دقایقی ذکر مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها صورت گرفت. پس از آن جناب آقای مهندس امینی نماینده کشاورزان شرق اصفهان ضمن ابراز تأسف از اینکه کار مردم شرق اصفهان به جایی رسیده است که باید برای تهیه اقلام ضروری آن ها پول جمع کنیم به تشریح پاره ای از مسائل و مشکلات مردم محروم شرق اصفهان پرداخت. بعد از صحبت های ایشان کلیپی در رابطه با این محرومین پخش شد و حجت الاسلام حمیدرضا صادق زاده مدیر خیریه امام مبین بیان نمود که از هیچ مسئولی انتظار کمک نداشته و نداریم، با توکل بر خدا تاکنون پیش آمده‌ایم و جلو می‌رویم. حجت‌الاسلام حمیدرضا صادق‌زاده گفت: سال گذشته 2 هزار و 100 سبد کالا میان نیازمندان توزیع شده و امیدواریم امسال این تعداد را به سه هزار و 700 عدد سبد برسانیم.

در پایان این همایش آقای مهندس مجیری معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تصریح کرد: کشاورزی شرق اصفهان را از نزدیک مشاهده کرده‌ام، محصولات خوبی چون گندم یا چغندر قند در این منطقه کشت می‌شده است، اما اکنون به جایی رسیده‌ایم که ساکنان مناطق شرق اصفهان که روزی صدقه می‌دادند اکنون صدقه می‌گیرند.  

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • با سلام.
    همایش بسیار زیبا و با کیفیتی بود هرچند اکثر مسئولین طبق معمول بدنبال اهداف دیگری بودند و مثل همیشه غافل از اینگونه همایشهای کاربردی .
    ان شاالله که پاینده باشید و عاقبت بخیر.

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید