امروز دوشنبه, 28 خرداد 1397 - Mon 06 18 2018

https://telegram.me/emamemobin

منو

تفسیر و علوم قرآنی

همایش علمی و اختتامیه پنجمین کنگره ملی فاطمه شناسی

پنجمین کنگره تخصصی ملی فاطمه شناسی در قالب دو همایش علمی تخصصی و اختتامیه در روز 24 اردیبهشت 1394 از ساعت 17 الی 22:30 در سالن همایش نمایشگاه بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان برگزار گردید.

در همایش علمی تخصصی که با حضور پژوهشگران و اساتید حوزه و دانشگاه برگزار گردید، پس از قرائت آیات کلام الله مجید، حجت الاسلام حمیدرضا صادق زاده دبیر کنگره ملی فاطمه شناسی ضمن خیرمقدم به مدعوین، گزارش مختصری از پنجمین کنگره ارائه نمود.

 در ادامه تعدادی از پژوهشگران به ارائه مقالات خود پرداختند که 14 مقاله برتر توسط هیئت داوران انتخاب شد. در حاشیه این همایش ضمن تبیین کتاب کوثر رحمت، آیت الله رحیمی به بیان ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) پرداخت.

همایش اختتامیه پنجمین کنگره پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا برگزار گردید. در این همایش پس از خیرمقدم خانم رمضانیان، حجت الاسلام ادیب یزدی به ایراد سخنرانی پرداخت. و در پایان همایش از برگزیدگان کنگره و برندگان مسابقه بضعة الرسول تقدیر به عمل آمد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید