امروز چهارشنبه, 30 خرداد 1397 - Wed 06 20 2018

https://telegram.me/emamemobin

منو

تفسیر و علوم قرآنی

فراخوان پنجمین کنگره تخصصی ملی فاطمه شناسی

پنجمین کنگره تخصصی ملی فاطمه شناسی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. کنگره فاطمه شناسی که طی چهار دوره قبل به همت مؤسسه تخصصی دینی امام مبین و با حمایت شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان و صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار گردیده، پنجمین دوره خود را با عنوان «بضعة الرسول» همزمان با 22 بهمن و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با توزیع پوستر کنگره به همراه مسابقه  (بضعة الرسول) آغاز نمود. انتخاب عنوان بضعة الرسول از سوی دبیرخانه پنجمین کنگره فاطمه شناسی در پی هتک حرمت ساحت پیامبر رحمت حضرت محمد صلی الله علیه وآله توسط نشریات و رسانه های خبیث غربی و همچنین تقارن ایام نوروز 94 با فاطمیه دوم و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها صورت گرفته است.

علاقه مندان به شرکت در این کنگره می توانند مقالات و آثار پژوهشی خود را با موضوعات: 1- فاطمه سلام الله علیها تربیت یافته مکتب پیامبر رحمت 2- پیامبر رحمت و جایگاه والای زن در اسلام 3- فاطمه سلام الله علیها نقدی بر سبک زندگی غربی و فمینیسم 4- پیامبر رحمت و الگوی جامع زندگی اسلامی حداکثر تا تاریخ 10 اردیبهشت 1394 از طریق سایت کنگره فاطمه شناسی به نشانی www.bentenabi.ir به دبیرخانه این کنگره ارسال نمایند.

علاقه مندان می توانند بروشور مسابقه «بضعه الرسول» را نیز از طریق سایت بنت نبی دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که در این دوره از کنگره فاطمه شناسی از نویسندگان کتب فاخر درباره حضرت زهرا سلام الله علیها تقدیر به عمل می آید، لذا از پژوهشگرانی که در این زمینه تألیفی انجام داده اند دعوت می شود تا عنوان کتاب، مشخصات مؤلف، سال چاپ و انتشارات آن را به همراه چکیده و سرفصل های کتاب در قالب فایل word از طریق سایت بنت النبی ارسال نمایند.

اطلاعیه: با توجه به استقبال خوب فرهیختگان عزیز در ارسال مقاله به پنجمین کنگره فاطمه شناسی، مهلت ارسال مقالات که تا 15 فروردین 94 اعلام گردیده بود تا تاریخ 10 اردیبهشت 1394 تمدید شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنگره فاطمه شناسی (www.bentenabi.ir) مراجعه نمایید.

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید