امروز جمعه, 31 فروردين 1397 - Fri 04 20 2018

https://telegram.me/emamemobin

منو

تفسیر و علوم قرآنی

پیام تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان مراسم پر فیض اعتکاف

  • نوشته شده توسط modir
  • دسته: مناسبت ها
  • بازدید: 189

 

بسم الله النور
الهی هب لی کمال الانقطاع الیک
 اکنون که به برکت نظام مقدس جمهوری  اسلامي يکي ديگر از رويش هاي انقلاب در جان و روح اقشار مختلف مردم بويژه  جوانان دميده و سيل انسان هاي مومن و عاشق معبود را روانه مساجد کرده است تا در قرب الهي از غربت نفسانيت و دنياپرستي رهايي يابند و در همین راستا، باید اذعان کرد که انسان اين اشرف موجودات در پي دستيابي به کمال، به دنبال انتخاب است و اعتکاف انتخابي نيکوست، انتخاب همنشيني با قدسيان و فرشته خويان آنهم در ایام البیض ماه رجب المرجب.
 مؤمنان در اين ايام، مرغ جان را در حريم امن دوست به پرواز آورده و با دلي لبريز از ذکر و دعا، به ضيافت رب الارباب بار يافته و سر بر آن آستان بي نياز مي سايند .
 ضمن  تشکر و قدردانی  از همه  خواهران و برادر ان مومن  و انقلابی که با  متانت و اخلاص در این سه روز میهمان خانه های پور نور الهی  بودند و  خدمتگزاری خادمانشان در مسجد محمدیه اصفهان را  پذیرفتند، برای  تمامی شرکت کنندگان در این اجتماع دینی عظیم  آروزی قبولی طاعات و عبادات را داریم .
 موسسه تخصصی دینی امام مبین بر خود لازم مي داند از تلاش و مساعدت خالصانه  روحانیون ، طلاب ، مبلغین و مادحین اهل بیت (ع) ،  عوامل و کادر فرهنگی ، اجرایی     وتدارکاتی اعتکاف    بویژه   جوانان  پور شور و انقلابی ، همچنین عوامل و دست اندرکاران  :

مرکز حوزه علمیه اصفهان،

هیات امنای مسجد محمدیه اصفهان، تقدير نمايد .

 قطعا تلاش همه  خواهران و برادران مومن و انقلابی   که در این ایام مجدانه در عظمت بخشی به  اين مراسم معنوي تلاش کردند   و در ايجاد فضاي سالم ، پرنشاط و معنوی اعتکاف تمام مساعي خود را به کار بردند   در درگاه ایزد متعال  ماجور خواهد بود.

 توفيق و سعادت و سربلندي  تمامی دست اندرکاران و همکاران  عزیز را با مددگيري از نگاه رافت و دعاي خير مولايمان حضرت بقيه الله الاعظم ارواحنا له الفدا و فرامين مقام معظم رهبري حضرت امام  خامنه اي(مد ظله العالي) از خداوند منان مسئلت  مي نمائيم.       
موسسه تخصصی دینی امام مبین

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد